м. Херсон, Острівське шосе, 10 А

+38 (050) 318 77 99 факс +38(0552) 27 14 50

Вантажні перевезення річковим транспортом

Судноплавна компанія АНК
більше 30 років на ринку перевезень водними
шляхами України

О компанії

Вантажоперевезення річковим транспортом вважається найбільш вигідним способом доставки та користується великою популярністю серед замовників. Перевезення по воді займають трохи більше часу, якщо порівнювати із автомобільними, але річковим транспортом можна доставляти негабаритний вантаж, сипучий, об’ємний, різну техніку, деревину, тощо.

Річкові вантажоперевезення

Висока вантажопідйомність водного транспорту, низька вартість одного кілометру транспортування по річці роблять такий вид послуг надзвичайно вигідним, якщо порівнювати із автомобільною доставкою. Замовлення доставки великої партії товару мінімізує витрати. Використання буксирів та барж доцільне у випадках, коли переміщення вантажу іншими видами транспорту неможливе технічно.

Судноплавна компанія «АНК» успішно виконує річкові перевезення по Дніпру протягом останніх 30 років. Ми надаємо логістичні послуги замовникам, постійно удосконалюємо шляхи перевезень. З нами продукція гарантовано потрапить від відправника до одержувача у визначений час.

Разом з тим ми розробляємо нові та оптимізуємо існуючі транспортні шляхи. Виконуємо доставку вантажу в міста України, які розташовані на Дніпрі. Надаємо послуги зберігання товару на власних складах в Херсоні та області.

Види вантажів для перевезення річковим транспортом

Види вантажів
ЗАЯВКА НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
Пункт відправки:*
Пункт призначення:*
Назва вантажу:*
Кількість:*
Дата завантаження:*
Норми навантаження:*
Норми вивантаження:*
Iм’я*
Телефон*
Email:*

Введіть числа з картинки:

Символи з картинки*

Особливості річкових вантажоперевезень по Дніпру. Вигоди річкової доставки від «АНК» очевидні:

Річкові вантажоперевезення
Мал. 'Вантажні перевезення річковим транспортом - Судноплавна компанія АНК'
  • Низька вартість. Економічно доцільно використовувати саме такий вид транспорту.
  • Здатність перевозити будь-який вантаж, у тому числі негабаритний та об’ємний.
  • Можливість перевезень вантажів на велику відстань, без обмежень по вазі та габаритам.
  • Гарантія цілісності та безпеки вантажу під час транспортування.
  • Доставка товарів можлива в важкодоступні регіони, куди неможливо перевезти товар залізничним шляхом та автотранспортом.

З «АНК» доступні річкові перевезення в Херсон, Миколаїв, Каховку, Нікополь, Запоріжжя, Одесу, Дніпро, Черкаси, Кременчук, Київ, Чернігів, Канів, Прип’ять, Чорнобиль, Ржищів, Речицю.

Ми зекономимо ваш час та фінанси. Дзвоніть нам негайно і оформлюйте послугу. Заповнюйте заявку на сайті «АНК», наші менеджери зателефонують у зручний для вас час!

рис. 'Речные грузоперевозки - Судоходная компания АНК'

Компанія «АНК» використовує власні вантажні судна, буксири та баржі. Ми гарантуємо безпечне перевезення максимальних тоннажів будь-якого вантажу (деревина, нафта та нафтопродукти, побутові товари, будівельні матеріали, складні інженерні конструкції, техніка та інше).

Навантаження/розвантаження відбувається із залученням власних плав-кранів. Адже чи не більше труднощів виникає, коли необхідно працювати з габаритним товаром.

Послуги річкових перевезень особливо актуальні для вантажу, який неможливо доставити іншими видами транспорту – залізничним, автомобільним, повітряним.

Вантажоперевезення водним транспортом – це дуже поширений спосіб забезпечити бюджетну доставку.

По-перше, це вигідно з фінансової точки зору, по-друге, дозволяє значно скоротити час на доставку вантажу. Співпрацюючи з нашою компанією, клієнт отримує наступні переваги:

1. Доступна вартість перевезень.
2. Гарантоване виконання замовлення.
3. Можливість перевезення вантажу максимального тоннажу.
4. Гарантія збереження вантажу.
5. Безпека доставки.
Довіртеся нам, і ми заощадимо не тільки, Ваш час, але і Ваші фінанси!

Судноплавна компанія АНК центральних офіс
в місті Херсоні

контакти
©АНК - 2021